Loading...
Up
Saykıl Elektrik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

Kuruluş amacı; Elektrik sektöründe elektrik ürünlerininde pazaryeri oluşturarak, verilen hizmeti kaliteli bir şekilde gerçekleştirmektir.  Elektrik sektöründeki gelişmelerin ve ürünlerin, bayilerine daha rahat bir şekilde ulaşmasını sağlamak için çalışmalar yapmaktadır.
     
Bu çerçevede, gerekli teknik servis ve sistem altyapı yatırımlarına önem vermiştir. Bayilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için; yeterli ve kaliteli ürün stoğu, zamanında sevkiyat, yüksek servis kalitesi, eğitim ve uygun finansman araçlarını geliştirme çalışmaları yapmaktadır.
     
Türkiye genelinde dağıtım faaliyetimiz olmakla birlikte, yoğunluğumuz İç Anadolu, Akdeniz, Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerimizde yoğunlaşmıştır.  İç Anadolu bölgesinde yapılaşma tamamlandıktan sonra diğer bölgelerde bayi ağı oluşturulacaktır. 

Elektrik sektöründe yaşanan en büyük sorunlara çözüm bulmayı hedeflemekteyiz. Bunların başında ürünlere ekonomik ulaşım,  rekabet etme finans gücü, zaman ve organizasyonlarda yaşanan ürün bulma zorluluğunu, ürünleri taksikli bir şekilde toplu olarak bir yerden sipariş ederek bizimle çalışan bayilerimizin bir adım öne geçmesini hedeflemekteyiz.

Bu çerçevede Türkiye genelinde ürün tedarik eden firmalar ile elektrik sektöründe iş yapan firmaların buluşma noktası olmayı planlamaktayız.  Elektrik malzemesi denilence ilk akla gelen firmalar arasında,  kalite ve hizmet anlayışıyla ön plana çıkmak istemekteyiz. 

Kuruluş amacımızda perakende satış bulunmamaktadır. Tedarikçi ile bayilerimizin bir arada olabileceği platformu yönetmektir amacımız.